Kjell Thorbjørn Kristensen

Tidligere roller:

Vanlig

15.01.1976–04.02.1981

Vanlig

for statsminister Bratteli, Trygve

Statsministerens kontor - Trygve Brattelis andre regjering

16.10.1973–15.01.1976

Vanlig

for statsminister Bratteli, Trygve

Statsministerens kontor - Trygve Brattelis første regjering

07.08.1972–30.09.1972