Kyrre Lekve (SV)

Tidligere roller:

Vanlig

23.03.2012–07.05.2012

Vanlig

for statsråd Aasland, Tora

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–23.03.2012

Vanlig

for statsråd Aasland, Tora

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

26.10.2007–20.10.2009