Lars Andreas Lunde (H)

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Sundtoft, Tine

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–16.12.2015

Vanlig

for statsråd Sundtoft, Tine

Miljøverndepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013