Lubna Boby Jaffery

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Kulturdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2010–23.03.2012

Statssekretær

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–31.12.2009

Politisk rådgiver

20.10.2009–23.10.2009

Politisk rådgiver

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

30.03.2009–20.10.2009

Politisk rådgiver

for statsråd Andersen, Dag Terje

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.06.2008–30.03.2009

Politisk rådgiver

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

10.03.2008–20.06.2008