Lars Erik Bartnes (Sp)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Arnstad, Marit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.06.2012–16.10.2013

Vanlig

20.10.2009–18.06.2012

Vanlig

10.08.2009–15.09.2009

Vanlig

21.09.2007–20.10.2009