Lars Erik Flatø

Tidligere roller:

Statssekretær

17.10.2005–01.12.2006

Statssekretær

31.03.2000–19.10.2001

Politisk rådgiver

30.10.1996–17.10.1997

Politisk rådgiver

25.01.1996–25.10.1996