Leonard Larsen

Tidligere roller:

Personlig sekretær

04.02.1981–14.10.1981

Personlig sekretær

29.10.1979–04.02.1981

Personlig sekretær

for statsråd Frydenlund, Knut

Utenriksdepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–29.10.1979

Personlig sekretær

for statsråd Frydenlund, Knut

Utenriksdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

01.11.1975–15.01.1976