Line Henriette Hjemdal

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

01.10.2004–28.02.2005

Politisk rådgiver

18.06.2004–01.10.2004

Politisk rådgiver

01.01.2002–18.06.2004

Politisk rådgiver

23.10.2001–31.12.2001