Liv Signe Navarsete

Tidligere roller:

Statsråd

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–20.10.2009

Politisk rådgiver

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Sosial- og helsedepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

01.02.1999–17.03.2000