Magnus Andersen

Tidligere roller:

Statsråd

Fiskeridepartementet - Trygve Brattelis første regjering

24.01.1972–18.10.1972

Statsråd

Fiskeridepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–12.10.1965