Mathias Sommerhielm

Tidligere roller:

Statsminister

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.06.1827–15.11.1827

Statsminister

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

01.07.1822–15.06.1827

Statsråd

15.10.1818–31.12.1818

Statsråd

2. Departement (justissaker) - Det første Wedel-ministeriet

15.06.1816–15.05.1817

Statsråd

2. Departement (justissaker) - Det første Wedel-ministeriet

30.11.1814–15.06.1815

Statsråd

3. Departement (justissaker) - Det første Wedel-ministeriet

27.11.1814–30.11.1814