Magnus Thue (H)

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Permisjon

for statsråd Asheim, Henrik

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2017–17.01.2018

Vanlig

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

12.08.2016–16.10.2017

Vanlig

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–12.08.2016