Marit Berger Røsland (H)

Tidligere roller:

EØS- og EU-minister

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.10.2017–17.01.2018

Ansvaret for EØS-saker og forholdet til EU.

Vanlig

for statsråd Brende, Børge

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

23.09.2016–20.10.2017

Vanlig

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.04.2016–23.09.2016

Vanlig

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–30.03.2016

Vanlig

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

17.10.2014–16.12.2015

Vanlig

for statsråd Petersen, Jan

Utenriksdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

10.03.2003–17.10.2005