Mina Gerhardsen

Tidligere roller:

Statssekretær

21.09.2012–16.10.2013

Statssekretær

01.02.2012–21.09.2012

Statssekretær

23.10.2009–31.01.2012

Politisk rådgiver

21.10.2005–23.10.2009