Magnhild Meltveit Kleppa

Tidligere roller:

Statsråd

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–18.06.2012

Konstituert statsråd

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

29.05.2009–08.06.2009