Morten Storebø

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Mæland, Monica

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–02.10.2015

Politisk rådgiver

16.10.2013–31.12.2013