Morten Wetland

Tidligere roller:

Vanlig

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–31.12.2007

Vanlig

for statsråd Faremo, Grete

Nærings- og energidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

01.11.1996–18.12.1996