Nils Langhelle

Tidligere roller:

Statsråd

Handels- og skipsfartsdepartementet - Oscar Torps regjering

01.01.1955–22.01.1955

Statsråd

Handelsdepartementet - Oscar Torps regjering

15.06.1954–31.12.1954

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Oscar Torps regjering

05.01.1952–15.06.1954

Statsråd

Samferdselsdepartementet - Oscar Torps regjering

19.11.1951–05.01.1952

Statsråd

Samferdselsdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

22.12.1946–19.11.1951