Norvald Mo

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Arbeidsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.11.2012–16.10.2013

Vanlig

24.03.2000–19.10.2001

Vanlig

for statsminister Jagland, Thorbjørn

Statsministerens kontor - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997