Odd Jostein Sæter (KrF)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsminister Bondevik, Kjell Magne

Statsministerens kontor - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

19.10.2001–17.10.2005

Vanlig

for statsråd Brusletten, Reidun

Departementet for utviklingshjelp - Kåre Willochs regjering

01.01.1984–09.05.1986

Vanlig

17.06.1983–31.12.1983