Ole Jacob Broch

Tidligere roller:

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

27.02.1872–28.05.1872

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

08.03.1869–15.08.1871