Olav Gjærevoll

Tidligere roller:

Statsråd

Miljøverndepartementet - Trygve Brattelis første regjering

08.05.1972–18.10.1972

Statsråd

Sosialdepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–12.10.1965

Statsråd

Sosialdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

04.02.1963–28.08.1963