Oluf Fuglerud

Tidligere roller:

Vanlig

15.01.1976–27.06.1976

Vanlig

for statsminister Bratteli, Trygve

Statsministerens kontor - Trygve Brattelis andre regjering

16.10.1973–15.01.1976

Vanlig

for statsminister Bratteli, Trygve

Statsministerens kontor - Trygve Brattelis første regjering

19.03.1971–18.10.1972