Otto Richard Kierulf

Tidligere roller:

Statsminister i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

16.09.1881–26.09.1881

Statsminister i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

11.10.1880–21.03.1884

Statsminister i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

06.07.1875–21.07.1875

Statsminister i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

26.05.1875–05.06.1875

Statsminister i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

21.07.1873–11.10.1880

Statsminister

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

01.11.1871–21.07.1873