Otto Gregussen

Tidligere roller:

Statsråd

Fiskeridepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Vanlig

07.01.1994–15.03.1996

Vanlig

01.10.1992–07.01.1994