Ola Thorleif Ruud (H)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Kyllingmark, Håkon

Samferdselsdepartementet - Per Bortens regjering

29.10.1969–17.03.1971

Vanlig

for statsråd Kyllingmark, Håkon

Samferdselsdepartementet - Per Bortens regjering

15.11.1966–31.07.1969