Øystein Singsaas

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Statssekretær

for statsråd Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

08.06.1992–25.10.1996