Poul Christian Holst

Tidligere roller:

Statsminister

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.06.1827–15.09.1827

Statsrådssekretær

02.12.1814–09.07.1822

Konstituert statsråd

1. Departement (finanssaker) - Regjeringsrådet/Statsrådet 1814

20.08.1814–07.10.1814