Per Martin Ølberg

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Steen, Reiulf

Handels- og skipsfartsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

12.10.1979–04.02.1981

Statssekretær

22.02.1976–08.10.1979