Peder Olrog Schjøtt

Tidligere roller:

Konstituert statsråd

Indredepartementet (Departementet for det indre) - Johan Sverdrups regjering

15.08.1888–28.08.1888

Statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johan Sverdrups regjering

13.03.1888–23.02.1889