Peder Ragnar Holt

Tidligere roller:

Statsråd

Fiskeridepartementet - Oscar Torps regjering

19.11.1951–22.01.1955

Konsultativ statsråd

Forsynings- og gjenreisningsdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

05.11.1945–30.06.1948