Peter Theodor Holst

Tidligere roller:

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Johannes Steens andre regjering

17.02.1898–06.11.1900

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Johannes Steens første regjering

06.03.1891–02.05.1893