Raymond Johansen

Tidligere roller:

Vanlig

28.10.2005–24.04.2009

Vanlig

for statsråd Jagland, Thorbjørn

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001