Ragnhild Skjerveggen

Tidligere roller:

Personlig rådgiver

for statsråd Jacobsen, Johan Jacob

Kommunaldepartementet - Jan P. Syses regjering

01.01.1990–03.11.1990

Personlig rådgiver

for statsråd Jacobsen, Johan Jacob

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Jan P. Syses regjering

30.10.1989–31.12.1989