Reiulf Steen

Tidligere roller:

Statsråd

Handels- og skipsfartsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

08.10.1979–04.02.1981

Statsråd

Samferdselsdepartementet - Trygve Brattelis første regjering

17.03.1971–18.10.1972