Rita Westvik

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Nordheim-Larsen, Kari

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.08.1994–25.10.1996

Politisk rådgiver

for statsråd Knudsen, Grete

Sosial- og helsedepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

08.11.1993–24.01.1994

Politisk rådgiver

for statsråd Christie, Werner Hosewinckel

Sosialdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1993–08.11.1993