Rolf Lasse Lund

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Knudsen, Grete

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

14.02.1994–06.08.1995

Personlig sekretær

for statsråd Brundtland, Gro Harlem

Miljøverndepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–18.09.1977

Personlig sekretær

for statsråd Brundtland, Gro Harlem

Miljøverndepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

16.08.1975–15.01.1976