Rolf Hansen

Tidligere roller:

Statsråd

03.10.1980–04.02.1981

Statsråd

Miljøverndepartementet - Odvar Nordlis regjering

08.10.1979–04.02.1981

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–08.10.1979

Personlig sekretær

for statsråd Bjerkholt, Aase

Sosialdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

01.02.1956–16.02.1959