Robert Eriksson

Tidligere roller:

Statsråd

Arbeids- og sosialdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–16.12.2015

Statsråd

Arbeidsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013