Roger Ingebrigtsen

Tidligere roller:

Vanlig

21.09.2012–07.12.2012

Vanlig

for statsråd Eide, Espen Barth

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

11.11.2011–21.09.2012

Vanlig

for statsråd Faremo, Grete

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

28.06.2010–11.11.2011

Vanlig

20.10.2009–28.06.2010

Vanlig

for statsråd Horn, Ellen

Kulturdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

24.03.2000–19.10.2001

Vanlig

for statsråd Berge, Gunnar

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

25.09.1992–31.12.1992