Roger Pedersen

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Djupedal, Øystein

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2006–18.10.2007

Politisk rådgiver

for statsråd Djupedal, Øystein

Utdannings- og forskningsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

26.10.2005–31.12.2005