Rigmor Aasrud

Tidligere roller:

Konstituert statsråd

Arbeidsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

19.11.2010–03.01.2011

Statssekretær

20.06.2008–30.09.2009

Statssekretær

21.10.2005–20.06.2008