Steinar Gudmund Ness (Sp)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Enger, Anne

Kulturdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

04.11.1997–18.03.1999

Vanlig

20.10.1989–05.08.1990