Siri Bjerke

Tidligere roller:

Statsråd

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Statssekretær

25.10.1996–17.10.1997

Statssekretær

14.06.1993–25.10.1996