Sigrid Hjørnegård

Tidligere roller:

Vanlig

27.03.2009–04.03.2011

Vanlig

20.06.2008–27.03.2009

Vanlig

for statsråd Halvorsen, Kristin

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

06.08.2007–03.09.2007

Vanlig

21.10.2005–20.06.2008