Svein Magnus Munkejord

Tidligere roller:

Statsråd

Fiskeridepartementet - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–03.11.1990

Statssekretær

for statsråd Listau, Thor

Fiskeridepartementet - Kåre Willochs regjering

01.07.1984–04.10.1985

Personlig sekretær

for statsråd Listau, Thor

Fiskeridepartementet - Kåre Willochs regjering

23.11.1981–10.07.1983