Snorre Wikstrøm

Tidligere roller:

Vanlig

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–16.10.2013

Vanlig

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2008–15.09.2008