Steinar Pedersen

Tidligere roller:

Statssekretær

17.03.2000–19.10.2001

Politisk rådgiver

for statsråd Berge, Gunnar

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.01.1993–27.08.1993

Politisk rådgiver

for statsråd Borgen, Kjell

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–31.12.1992

Personlig rådgiver

for statsråd Borgen, Kjell

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

12.11.1990–01.07.1992