Svenn Thorkild Stray

Tidligere roller:

Konstituert statsminister

Statsministerens kontor - Kåre Willochs regjering

17.04.1984–12.06.1984

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–09.05.1986

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Per Bortens regjering

22.05.1970–17.03.1971