Svein Sundsbø

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Moe, Ola Borten

Olje- og energidepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

08.02.2013–16.10.2013

Statsråd

Landbruksdepartementet - Kåre Willochs regjering

04.10.1985–09.05.1986

Personlig rådgiver

for statsråd Jacobsen, Johan Jacob

Samferdselsdepartementet - Kåre Willochs regjering

01.01.1984–31.12.1984

Personlig sekretær

for statsråd Moxnes, Einar Hole

Landbruksdepartementet - Lars Korvalds regjering

23.05.1973–16.10.1973